عنوان پرسش : کلاهبرداری اینترنتی ۲۷
سلام، خسته نباشید.بنده یه تلفن همراه از یه شرکت اینترنتی سفارش داده بودم بعد دوماه به دستم رسید که متوجه شدم خرابه برگشتش دادیم دو ماه طول کشید تا تأییدیه خرابی بیاد. وقتی جواب تأیید شد من میتونستم یا هزینه برگشتی را دریافت کنم یا گوشی سالمش را بخوام.
در یه جا قانون شرکت نوشته شده در صورت نبود کالا هزینه برگشت داده میشود و به همان قیمت روز خرید.(و همچنین اول این بند نوشته شده قیمت گذاری و خدمات فروشگاه بر مبنای احترام به مشتری می باشد).
فرض کنید یه نفر این بند را نخوانده باشد و یا فراموش کرده باشد یا هر چی، بنده چند بار در تلگرام از مسوول مربوطه پرسیدم اما ایشون پاسخ این سوال مهم بنده را که قیمت به روز میباشد و بخصوص باز قبل از ارسال شماره حساب هم نداد که بگه آره یا نه، در حالی که پاسخ به سوالای دیگه چه در قوانین آمده بود چه نه را میداد، حتی پاسخ یک متن سوالی بنده را داد اما جواب قیمت را... نداد.
طبق قوانین حمایت از حقوق مشتری نباید پاسخ میدادند که اگر مشخص میکردن بنده گوشی سلامشو خواستار میشدم نه هزینه برگشت ۴ماه پیش که حتی خود همین گوشی را هم نمیشد باهاش خرید...
و سوال مهم اینکه آیا طبق قانون حمایت از مشتری نباید قبل از برگشت هزینه به خصوص بعد از چند ماه (فاکتور کل) را برای بنده می‌فرستادند، یا مشخص میکردند؟!؟
لطفا کمک کنید، در چه صورتی باید فاکتور نشان داده شود؟!؟ ایشون متسفانه دو دقیقه بعد از برگشت هزینه فاکتور را برای بنده ارسال کردند. و همچنین خیلی پاسخ گوی بدی بودند و.........
خیلی متشکرم

سلام
در مورد این موضوع
در صورتی که گارانتی باشد موظف به تعویض یا تعمیر هستند
موارد دیگر در صورتی است که شما راضی باشید