عنوان پرسش : خیانت شوهرم ۲۹
سلام

یک سال پیش متوجه شدم همسرم با مادر شاگردش رابطه دارد. که البته آن زن متاهل هست .
از طریق کنترل گوشی او و نصب برنامه ای روی گوشی همسرم متوجه روابط نامشروعشان شدم .
شش ماه تحمل کردم به امید اینکه همسرم خودش از این کارها دست بردارد چون می دیدم که همسرم نسبت به آن زن بی میل شده است ولی آن زن همسرم را رها نمی کرد.
به دنبال راه چاره موضوع را با خانواده همسرم مطرح کردم، خوشبختانه آنها حمایتم کردند و با پسرشان برخورد کردند پس از گذراندن این موقعیت ها همسرم نسبت به من احساس بدی که چرا آبرویش را نزد خانواده اش برده ام داشت ولی قول داد که دیگر تکرار نکند . حتی آن زن هم طی تماسی با خودم و خانواده همسرم اظهار ندامت کرد .
تمام این شرایط خوبی که پیش آمده بود سه ماه بیشتر طول نکشید . بعد از آن دوباره دعواها و مخفیکاریهای همسرم شروع شد . تنها کاری که از دستم بر می آمد نزدیک شدن به همسرم بیشتر از قبل بود . کم کم متوجه شدم دوباره آن زن با همسرم رابطه دارد .
من فرزندی هفت ساله دارم و اصلا حاضر نیستم برای چنین مسائلی زندگی خودم را از دست بدهم . با شرایط جامعه که زنان بدکاره فراوان هستند من در پی اصلاح همسرم هستم.
آیا من الان میتوانم با داشتن مدارکی که از قبل علیه آن زن داشته ام مثل عکسهایی که برای همسرم فرستاده یا پیامکهایی که به او داده ، که مشخص است آن زن همسرم را رها نمیکند ، و هر بار به بهانه ای رابطه اش را با همسرم آغاز میکند ، از آن زن شکایت کنم ؟
اگر میتوانم شکایت کنم لطفا مرا راهنمایی کنید که چگونه این کار را از کجا آغاز نمایم ؟

با سلام
شما میتوانید علیه همسر و خانم دیگر شکایت رابطه نامشروع وفق ماده 637 قانون تعزیرات را مطرح نمایید