مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی مشاوره حقوقی است که به صورت تلفنی توسط متخصصی با تحصیلات و دانش حقوقی ارائه می شود. از مهم ترین مزایای مشاوره تلفنی حقوقی می توان به هزینه کم، صرفه جویی در زمان و عدم افشای هویت اشاره کرد و ارائه مشاوره حقوقی کلی و عدم ورود به جزئیات و همچنین عدم امکان بررسی اسناد و مدارک از معایب مشاوره حقوقی تلفنی است. در صورت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی به هر یک از دلایل فوق، وکلای خبره در سایت مشاوره حقوقی آنلاین وکیل وند می توانند به سوالات شما در تمامی زمینه های حقوقی پاسخ دهند و شما را در رفع مشکل حقوقی خودتان یاری کنند. در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می توانید همه روزه به صورت 24 ساعته و در هر ساعت شبانه روز به سایت مشاوره حقوقی وکیل وند مراجعه نمایید.

مشاوره تلفنی حقوقی چه تفاوتی با مشاوره سنتی دارد؟

هر زمان که افراد با مشکل حقوقی مواجه می شوند، بسته به اینکه مشکل حقوقی آنها در مرحله مراجعه به دادگاه باشد یا این که هنوز پرونده ای برای مشکل حقوقی آنها تشکیل نشده است، بنابراین آنها در حال تلاش برای راه حل های مختلف هستند. گاهی اوقات ممکن است افراد مجبور به طرح دعوا در دادگاه شوند و یا در مراجع قضایی علیه آنها اقامه دعوا شود.برخی از مردم در این موارد از حق انتخاب وکیل خود استفاده کرده و وکالت و پیگیری را به وکیل پایه یک دادگستری می سپارند، با این حال، برخی ترجیح می دهند که خودشان پیگیر پرونده خود در مرجع قضایی باشند اما آن ها فقط برای مشاوره حقوقی، به دفتر وکیل مراجعه می کنند تا در مورد جنبه های تخصصی پرونده خود بیشتر بدانند و شانس موفقیت خود را افزایش دهند. با این حال، مواقعی وجود دارد که وقتی یک موضوع حقوقی هنوز حل نشده است، به دنبال مشاوره حقوقی می‌شوند و با مراجعه به مشاور حقوقی از اختلافات حقوقی آینده جلوگیری می‌کنند. مثلا فرض کنید یک شرکت تجاری قصد دارد قراردادی منعقد کند که حاوی جنبه های تخصصی است و برای اجتناب از تعهدات قراردادی ناخواسته برای مشاوره حقوقی با یک وکیل مشورت می کند.

مزیت های مشاوره حقوقی تلفنی

زمانی که افراد با یک مشکل حقوقی مواجه می شوند، بسته به اینکه مشکل حقوقی آن ها در حال حاضر در حال رسیدگی در مرجع قضایی است یا اینکه هنوز پرونده ای از طرف آنها تشکیل نشده است، راه حل های متفاوتی اتخاذ می کنند. بسیاری از افراد به گرفتن وکیل اقدام و قراداد وکالت انعقاد می نمایند و بسیاری دیگر فقط به دریافت مشاوره حقوقی بسنده می کنند. دو نوع مشاوره حقوقی وجود دارد: مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی. برخلاف وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی می تواند توسط یک وکیل دارای پرونده یا توسط شخصی که فقط دارای تحصیلات حقوقی است اما فاقد مجوز است، ارائه شود. ممکن است برای افراد این سوال پیش بیاید که آیا باید از این نوع مشاوره حقوقی استفاده کنند یا خیر؟ زیرا این نوع مشاوره مزایا و معایب خاص خود را دارد. امروزه دریافت مشاوره حقوقی تلفنی برای بسیاری از افرادی که برای رفع نگرانی های حقوقی خود به کمک نیاز دارند، ترجیح داده می شود، به این دلیل که مشاوره حقوقی تلفنی مزایای زیادی برای آنها دارد. این نوع مشاوره حقوقی دارای چندین مزیت از جمله مقرون به صرفه بودن آن و همچنین صرفه جویی در وقت برای آن ها می باشد. با شرایط فعلی و گسترش بیماری کرونا در کشور ما، این شکل از مشاوره حقوقی می تواند به کاهش حضور افراد در جامعه و جلوگیری از گسترش این بیماری و کنترل آن کمک کند. مزیت دیگر مشاوره تلفنی حقوقی این است که برای مردم در هر نقطه از کشور صرف نظر از محل زندگی آنها یا حتی اگر در خارج از کشور هستید، می توانید از طریق تلفن مشاوره حقوقی دریافت کنید. علاوه بر این، هیچ نگرانی در مورد هویت افرد در چنین مشاوره ای وجود ندارد.
آیا میدانید در هر ساعت از شبانه روز میتوانید سوال حقوقی خود را از وکلای مجرب بپرسید؟
طرح سوال حقوقی